Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 października ponownie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Dodano: 2022-10-08

4 Komisje złożone z uczniów klas 6a i 6b egzaminowały zarówno uczniów jak i pracowników szkoły.

W skład Komisji Egzaminacyjnych wchodzili uczniowie: Olga Gaweł, Gabrysia Jaszkiewicz, Olga Milczarek, Sofiia Moroz, Zuzia Sobczak, Maja Urbańska, Adam Kurzajczyk, Igor Rokicki.
Emocje były ogromne, a najlepsi, którzy bezbłędnie rozwiązali zadania, otrzymali w nagrodę certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia. Brawo!
W zabawie udział wzięło 427 uczniów oraz ponad 20 nauczycieli i pracowników szkoły.
Tytuł Eksperta otrzymało 35% uczniów.
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem Konkursu wystarczy jeden błąd, by nie zaliczyć testu, a czas gonił niemiłosiernie.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM WIEDZY, A WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W ZABAWIE DYSTANSU DO SIEBIE I DOBREGO HUMORU!
Kolejna edycja już za rok.
Z matematycznymi pozdrowieniami - Koordynatorki: Magdalena Strejczek i Kamila Juszczak.